VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 21.05.2017 r.

 1. Od jutrzejszego poniedziałku, przez trzy kolejne dni będziemy modlić się o dobre urodzaje i za kraje głodujące. Będziemy prosić Pana Boga o obfite plony i błogosławieństwo dla ciężkiej pracy na roli.

 2. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie o 17.30. W niedzielę o godz. 18.45.

 3. Majowe przy drodze odprawimy w poniedziałek o godz. 19.00 ul. Na Zaspę 35. Zapraszamy.

 4. Centrum Ochotników Cierpienia zaprasza wszystkich chorych w sobotę na mszę św. o 9.30 i spotkanie w Klubie Stella Maris.

 5. Na kolektę remontowo-inwestycyjną zebraliśmy 3421,-

 6. Chór Nowoporckie Słowiki zaprasza Kochanych Seniorów na koncert, który odbędzie się 25 maja o godz. 16.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 55. Po koncercie - słodki poczęstunek.

 7. Zachęcamy do kupna prasy katolickiej i książki pt. „Kapłani Lwowscy z Raciborska” opisującej życie śp. braci Ks. Jana i Stanisława Gustkowiczów.

 8. W piątek, 26 maja, Wszystkich zapraszam na wspólną Eucharystię i modlitwę o godz. (…), podczas której przez wstawiennictwo najświętszej z wszystkich matek, Maryi, będziemy dziękować Panu Bogu za nasze mamy, za ich dobre serca i ręce, będziemy prosić o potrzebne łaski w ich codziennym utrudzeniu.

 9. W tym tygodniu patronują nam:

 • We wtorek liturgiczne wspomnienie Maryi jako Wspomożycielki wiernych

 • W piątek obchodzimy Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie.

 • Wspomnienie obowiązkowe św. Filipa Nereusza, prezbitera.

 1. W ostatnim czasie do wieczności odeszli: +Danuta Kowalewska l. 63 +Herbert Dimke l. 73. Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.